תקנון אתר

קנייה בטוחה באתר TBB:

אתר TBB רואה חשיבות רבה באבטחת האתר ומשקיע משאבים רבים בפיתוח ושדרוג מערכות האתר, על מנת לשמור על בטחון המידע ולאפשר חווית קניה בטוחה.

תשלום

אנו מעבדים את כל התשלומים באמצעות שותפי הסליקה שלנו, טרנזילה בע”מ (“טרנזילה”). את מוזמנת בכל עת לבקר בעמוד השאלות והתשובות של טרנזילה בכתובת https://www.tranzila.com/faq.html על מנת לברר פרטים נוספים אודות תהליך הסליקה, כולל ביצוע חיובים, זיכויים ועוד.

בעת ביצוע ההזמנה דרך שרותי האונליין שלנו, התשלום יבוצע דרך טרנזילה, ולא על ידנו. אנו לא לוקחים אחריות על זמינות או ביצוע שרותים אלו, או כל נזק כספי כתוצאה משרותי התשלום של נותני השרותים הללו. בכל סתירה בין תנאים אלו לתנאי השימוש המופיעים בטרנזילה, יגברו תנאים אלו.

אם תבצעי תשלום באמצעות כרטיס אשראי, כרטיס האשראי שלך יחויב באמצעות טרנזילה, וילווה בתאור (או כל תאור אחר שיסופק על ידי טרנזילה). 

מדוע לקוח קיים צריך להקליד את פרטי כרטיס האשראי בכל רכישה מחדש?

פרטי כרטיס האשראי של הלקוח אינם נשמרים כלל בשום שרת אלא מועברים ישירות לסליקה חד פעמית בכל רכישה ורכישה.

אופציה  חילופית לרכישה מאובטחת ניתן להשלים את הרכישה בשיחת טלפון עם שרות הלקוחות דרך אפליקצית "BIT".

לפרטים נוספים בנושא "קנייה בטוחה" פני לצוות אתר TBB  בחלונית צור קשר או לכתובת מייל:  TBB2810@GMAIL.COM

תקנון האתר:

תנאי השימוש המפורטים להלן (“התנאים”) באים לפרט כיצד ניתן לעשות שימוש בשרותי האונליין שלנו, וקובעים את התנאים המשפטיים לפיהם אנו מספקים שרותי האונליין שלנו. בעצם השימוש בשרותים שלנו, את מסכימה בזאת לתנאים אלו במלואם.

ילדים

אם טרם מלאו לך שש עשרה שנים (16), הנך חייבת ליידע הורה או אפוטרופוס על תנאי השימוש שלנו על מנת לקבל את הסכמתם לפני הרשמתך לאתר, או שליחת הזמנה באמצעותנו.

יחסים הסכמיים

תנאים אלו יחולו על כל הסכם למכירת מוצרים אליך (“הסכם”). אנא קראי את תנאים אלו ביסודיות וודואי שאת מבינה אותם, לפני שתזמיני כל מוצר באמצעות שרותי האונליין שלנו.

עיבוד הזמנה

שרותי האונליין שלנו ינחו אותך דרך השלבים הנדרשים על מנת לבצע הזמנה דרכנו. תהליך ההזמנה שלנו יאפשר לך לבדוק ולתקן כל טעות בטרם תשלחי את ההזמנה. אנא קחי את הזמן לבדוק את ההזמנה בכל עמוד לפני השליחה.

אם אין באפשרותנו לספק את ההזמנה שלך, לדוגמא בכלל שפריט שהזמנת לא נמצא במלאי או אינו זמין יותר לרכישה, או בכלל שאנו לא יכולים לעמוד בתאריך האספקה המבוקש או בכלל טעות במחיר שהוצג באתר, אנו נעדכן אותך על כך בהודעת דוא”ל ולא נשלים את ההזמנה שלך. אם כבר שילמת על ההזמנה, אנחנו נזכה אותך במלוא הסכום כולל עלויות המשלוח בהקדם. 

 מדיניות משלוחים והחזרות

אם אין באפשרותנו לספק את הזמנה שלך, לדוגמא פריט שהזמנת אינו נמצא במלאי אינו זמין לרכישה טעות במחיר או תאריך האספקה, אנו נעדכן אותך בהודעת דוא״ל והזמנתך לא תבוצע.
במידה ושילמת על ההזמנה אנו נזכה אותך במלוא הסכום כולל עלויות המשלוח בהקדם.
המשלוח מתבצע החל מרגע אישור ההזמנה בחרת האשראי בימי העסקים בלבד ( לא כולל שישי שבת)

אספקה – לערים מרכזיות – עד 3 ימי עסקים (לא כולל יום האיסוף) – 
ירושלים, קיבוצים, כפרים, מושבים ומקומות מרוחקים עד 4 ימי עסקים (לא כולל יום האיסוף) 
רמת הגולן, יישובי יש"ע וגוש עציון ערבה, אילת וישובים מעבר לקו הירוק עד 7 ימי עסקים
יתכנו עיכובים באספקה כ3 שבועות לפני ראש השנה ופסח ובמהלך חגי תשרי וחודש ניסן.
בתנאים של מזג אוויר או כח עליון יתכנן שינויים ועיכובים במשלוחים.

החברת TBB אינה אחראית על עיכובים במשלוחים ואינה תפצה או תזכה את הלקוחה

ביטול עסקה- תוך 2 ימי עסקים ובתנאי שההזמנה לא עברה עיבוד שליחה.

הצגת מוצרים

אנו עושים את מירב המאמצים על מנת להציג את המוצרים שאנו מוכרים בצורה נאמנה . למרות כל מאמצינו להציג במדויק צבעים, גדלים ומרקמים, אין באפשרותנו להבטיח כי בהצגה ממוחשבת ההמחשה תיהיה נאמנה במדויק לכל פריט. בנוסף, בגלל הבדלים בגדלי המסך השונים, יתכן והגדלים המוצגים באתר לא משקפים את הגודל האמיתי של המוצר. עם זאת, אנו עושים את מירב המאמצים לספק מידע מפורט אודות הגדלים והתאורים של כל מוצר על מנת לוודא שהנך מיודעת היטב לפני ביצוע רכישה.

אחריות המוצר- כל מוצרי Amor נבדקו בקפידה וכוללים אישור משרד הבריאות ואחריות המוצר. חברת Amor עושה את כל המאמצים לבדוק את המוצרים טרם שליחתם.

מחירים

מחירי המוצרים מופיעים בשרותי האונליין שלנו. אנו עושים את מירב המאמצים לוודא כי כל המחירים מופיעים נכונה בעת שאנו מזינים אותם למערכת. יתכן, ולמרות מאמצינו, מחירים של פריטים מסוימים יופיעו בצורה לא נכונה.

אם נגלה שגיאה בתמחור המוצרים שהזמנת, ניצור עמך קשר באמצעות דוא”ל ליידע אותך על הטעות, וניתן לך את האפשרות להמשיך בתהליך ההזמנה במחיר הנכון, או לבטל את ההזמנה. לא נעבד את ההזמנה שלך אלא אם כן נקבל את אישורך המפורש לעשות כן. אם לא יתאפשר לנו ליצור עמך קשר באמצעות פרטי יצירת הקשר שסיפקת לנו בעת ההזמנה, אנו נבטל את ההזמנה ונעדכן אותך על כך בכתב.

שימי לב כי אם המחיר השגוי הינו ברור ולא ניתן לטעות שנפלה טעות בהצגתו, אנו לא מתחייבים לספק את המוצר במחיר השגוי (הנמוך) שהוצג.

המחירים המופיעים באתר אינם כוללים מיסים שעשויים לחול בעת הרכישה, תלוי במדינת היעד אליו אנו צריכים לשלוח את המוצרים (בישראל, המחירים כוללים את כל המיסים הרלוונטיים). שימי לב כי אנו לא נזכה אותך על כל המיסים אשר יחולו בעת החזרת המוצרים.

עלויות המשלוח יהיו כפי שהוצגו בפנייך בעת תהליך ההזמנה לפני שאישרת אותה. אנא פני לעמוד משלוחים והחזרות למידע נוסף על עלויות המשלוח.

מקום שיפוט

בשימוש בשרותי האונליין שלנו, הנך מסכימה בזאת כי חוקי מדינת ישראל יחולו על כל השימוש בהם, וכל מחלוקת אשר תעלה בינינו לבינך, תפתר באמצעות מו”מ בין הצדדים או, במידת הצורך, בהחלטת בית המשפט בתל-אביב יפו. 

התנאים הנ”ל, יחד עם מדניות הפרטיות, מהווים את כל ההסכם בינך לבין חברת TBB הנוגעים לגישה ושימוש בשרותים הדיגיטליים שלנו.

תנאים כלליים

אנו שומרים לעצמו את הזכות לשנות, להוסיף, לגרוע ולהתאים כל אחד מהתנאים הנ”ל לפי שיקול דעתנו הבלעדי. אנא בדקי את העמוד מעת לעת לשינויים. הנך מסכימה בזאת כי בכל פעם שתבקרי באחד משרותי האונליין שלנו, הביקור והשימוש שלך יהיו כפופים לגרסה המעודכנת ביותר של תנאים אלו.

יצירת קשר

ליצירת קשר עמנו, יש לפנות בשעות הפעילות ימי א’ עד ה’, בשעות 10:00 ועד 19:00 לטלפון052-3540451 או לדוא”ל TBB2810@GMAIL.COM

המידע שאנו אוספים ומחזיקים אודותייך יכול לכלול את שמך המלא, כתובת הדוא”ל שלך, כתובת המגורים שלך, כתובת שהגדרת למשלוח, כתובת האיי פי ממנה הגעת לאתר, מידע שחיפשת, הסטוריית הרכישות שלך, העדפות הרכישות שלך, צבעים/מידות/סוגים שרכשת ו/או חיפשת באמצעותנו, סוג הדפדפן דרכו גלשת באתר, הזמנים בהם גלשת לאתר וזמן הגלישה, מהיכן הגעת לאתר, וכל מידע על מיקומך, תמונות אותן שיתפת עמנו (או בהן תייגת אותנו ברשתות החברתיות), תאריך הלידה שלך, סיסמתך, תשובותיך לשאלות אבטחה וכל מידע אחר שמסרת לנו. אנו לא מחזיקים כל פרטים שהם הקשורים לכרטיס האשראי שלך.

יתכן ונקליט שיחות בהן יצרת עמנו קשר, או שאנו יצרנו קשר איתך. אנו עושים זאת לצורך אבטחה ושיפור השירות שאנו מעניקים ללקוחותינו.

כיצד אנו עושים שימוש במידע האישי

בכל פעם שהנך מוסר לנו את המידע האישי שלך אנחנו עושים בו שימוש בהתאם למדיניות הפרטיות ולחוק ולמטרות המופיעות במדיניות זו (ואחרת נציין זאת בדף המתאים).

אם את משתמשת בכל אחד מהשרותים שלנו, נרשמת או מגיעה לאירוע שלנו, נרשם ו/או משנה את פרטי החשבון שלך או דרך יצירת הקשר עמך, או יוצרת קשר עם שרות הלקוחות שלנו, אנו נשמור את פרטיך האישיים. פרטים אלו בראש וראשונה ישמשו אותנו להציע לך מוצרים, שרותים או מידע שביקשת ועל מנת להתאים פרסונלית עבורך את חווית הרכישה באתר. אנו שומרים את המידע שאת מוסרת ויתכן ונעשה בו שימוש למטרות שונות, כולל: (1) חשבונאות, חיוב, דוחות וביקורת (2) אוטנטיקציה ובדיקת זהות (3) כל מטרה אחרת הקשורה לנושאי בטיחות, בריאות, הדרכה, הנהלה ומשפט (4) ניתוח שוק וצרכים שיווקיים (5) פיתוח, בדיקה ותחזוקה של המערכות שלנו (6) סקרי לקוחות ושרות לקוחות (7) כל שימוש אחר בהתאם לתנאי השימוש המובאים לעיל במדיניות הפרטיות.

התשלומים באתר מבוצעים על ידי שותפי הסליקה שלנו, חברת טרנזילה.  פרטי האשראי ו/או התשלום שלך ישותפו רק עם שותפי הסליקה שלנו, ולא עם אף גורם צד שלישי ושימשו אך ורק לצורך עיבוד ההזמנה שלך באמצעות הפלטפורמה הטכנולוגית של שותפי הסליקה שלנו. את מוזמנת לצפות במדיניות הפרטיות שלהם בקישור .

יתכן וגם נעשה שימוש במידע האישי שלך על מנת לשלוח לך עדכונים שיווקים, כפי שיפורט בפסקה הבאה.

אנו אוספים, ומשתמשים בגורמי צד ג’ על מנת שיאספו עבורנו, מידע ממשתמשים רבים באתר ובשירותים הדיגיטליים שלנו ומנתחים את המידע על מנת לבנות תמונה על אופן השימוש באתר, על מנת לשפר את השרותים שאנו מציעים. יתכן וגם נחלוק מידע זה עם סוכנויות פרסום דיגיטלי עמן נעבוד, על מנת לפרסם את מוצרינו ואת השירותים שלנו כשאתה גולש באתרי צד ג’ או עושה שימוש בשרותים דיגיטליים אחרים.

אם תיתני לנו פידבק, יתכן ונעשה בו שימוש על מנת לשפר את השרותים שלנו, ויתכן ונפרסם אותו (אונליין או אופליין) על מנת לקדם את העסקים שלנו והשירותים שלנו. אנו נאסוף את שמך ו/או או שם המשתמש שלך שיופיע לצד התגובה, וכן את כתובת הדוא”ל שלך אשר לא תפורסם אך יתכן ותשמש אותנו ליצור עמך קשר.

פרטיות- חברת Amor מתחייבת לשמור את כל פרטי ההתקשרות של הלקוח. לא ייעשה שום שימוש בפרטים האישיים.